ZETOR world

Představujeme naši prodejní síť: JOZEF BAKOŠ - ZETOR SERVIS

Představujeme naši prodejní síť: JOZEF BAKOŠ - ZETOR SERVIS

Když vstoupíte do sídla společnosti Jozef Bakoš – Zetor Servis v obci Ruskovce (okres Bánovce nad Bebravou), řeknete si, že přesně takto vypadá místo, kde se prodávají traktory značky ZETOR. Velmi stylový a do detailů dotažený interiér je pouze první krok k tomu, abyste měli jistotu, že jste tu správně.

Společnost Jozef Bakoš – Zetor Servis je stabilní slovenská firma fungující na trhu od roku 1992.  Zabývá se prodejem nových traktorů, náhradních dílů, vyvážecích přívěsů, kompletní mechanizací různých nástaveb (agro nebo lesní), údržbou a servisem prodaných zařízení. Od roku 1997 je společnost autorizovaným prodejcem traktorů značky ZETOR, kterých po dobu vzájemné spolupráce prodala přes 230 kusů!

DSC_1465

„Ke značce ZETOR jsem byl vedený od malička mým otcem, který při práci v lese jezdil s traktorem ZETOR SUPER 50,“ vzpomíná pan Jozef Bakoš, zakladatel a majitel společnosti. „Já jsem dříve pracoval ve středisku Lesního závodu, kde jsme prováděli generální opravy traktorů ZETOR pro celé Slovensko, takže celý můj život byl a je spojený s touto značkou.“ Tradice, kvalita, jednoduchost a spolehlivost – takto vidí pan Bakoš její hlavní atributy.

IMG_20210330_145945

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. si zakládá na tom, aby zákazníkům vždy mohl skrze svoji prodejní síť poskytnout špičkové služby. Do nich zahrnuje nejen ty prodejní, ale i poprodejní. Pan Bakoš to vidí stejně. Vnímá, že poprodejní služby jsou pro zákazníka klíčové. „Zákazník oceňuje hlavně dobrý servis, to je jeden z hlavních důvodů, proč se k nám vrací.“ Co se týče produktových preferencí zákazníků, vidí zájem o oba směry výkonového segmentu. „Aktuální trendy na velkých farmách a v zemědělských družstvech směřují k poptávce po vyšších výkonových kategoriích nad 250 koní. Zároveň se ale setkávám s tím, že jsou poptávány i malé traktory, často na práci kolem domu nebo pro zahrádkářské práce.“ A jak je tomu naopak? Jak hodnotí zákazníci společnost Jozef Bakoš – Zetor Servis? Jak se nám několikrát potvrdilo, zpětná vazba zákazníků na přístup pana Bakoše a jeho kolegů je více než v souladu s filozofií značky ZETOR: profesionální přístup k zákazníkům, ochota vyjít vstříc požadavkům a vysoká technická odbornost.

IMG_20210330_150246

Letošní rok je ve znamení 75. výročí od zahájení výroby traktorů značky ZETOR. Společnost pana Bakoše je s ní spjata víc než dvacet let. Jaké je jeho přání do dalších let? „ZETORU přeji, aby přežil tyto zlé časy, které naopak nepřejí téměř nikomu. Aby se i nadále pokračovalo ve zlepšování kvality traktorů a flexibilně reagovalo na potřebu produkty neustále inovovat.“

zpět na ZETOR World