Zetor world

Pour féliciter 2021

Pour féliciter 2021

Rok 2020 se pomalu chýlí ke konci a nás čeká období vánočních svátků. Letos oceňujeme snad více než kdy předtím možnost strávit je ve zdraví a v kruhu nejbližších. Vážíme si každodenních maličkostí, na které možná někdy trochu zapomínáme. Odměnou nám může být radost z poznání, že to pravé je někdy skryté v drobných gestech, činech nebo slovech.

Příští rok je pro nás rokem půlkulatého výročí vzniku značky. Uplyne již 75 let od zahájení výroby traktorů ZETOR. Za dobu své existence se značka stala synonymem poctivé práce a současně svědomitého přístupu široké skupiny lidí několika generací. Historii totiž tvoříme společně. Tvořme společně i budoucnost. Sledujte i nadále naše webové stránky a Facebook, ať máte přehled o všech novinkách.

Nyní nastává čas, kdy bychom měli zpomalit, nadechnout se a popřemýšlet, co si vlastně letos nejvíce přejeme. Začněme tím, že to bude co nejpříjemněji prožitý advent a šťastné a veselé Vánoce strávené v kruhu našich blízkých. Nový rok ať je pro nás všechny ve znamení zdraví, lásky a spokojenosti.  

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací