ZETOR world

Ideální prázdninový výlet? Navštivte ZETOR Gallery!

Ideální prázdninový výlet? Navštivte ZETOR Gallery!

Polovina prázdnin je sice za námi, ale to také znamená, že před námi je ještě celý srpen, a tím pádem spousta času objevovat nová místa. Pokud tedy zrovna přemýšlíte, kam se vydat na výlet za poznáním a zábavou, tak pro vás máme zaručený tip. Navštivte ZETOR Gallery! Toto netradiční muzeum je ideální místo nejen pro milovníky zemědělské techniky, ale i pro rodiny s dětmi nebo skupinky přátel.

ZETOR Gallery se nachází v Brně – Líšni, hned v sousedství výrobního areálu společnosti ZETOR TRACTORS a.s. Až do konce srpna si zde můžete prohlédnout výstavu dřevěných modelů Make VRKY Models, Not War. Jedná se o stavebnice aut, náklaďáků, autobusů, traktorů i letadel světoznámých českých i zahraničních značek. A byl to právě ZETOR, konkrétně legendární model ZETOR 25, který stál u zrodu těchto modelů. Kromě výstavy vás jistě zaujme expozice historických i současných traktorů ZETOR.

To ale není všechno! Na co dalšího se můžete v ZETOR Gallery těšit? To zjistíte v tomto videu.

Otevřeno máme každý den od 10 do 17 hodin a nejaktuálnější informace naleznete na internetových stránkách muzea. Tak na nic nečekejte! Těšíme se na vaši návštěvu.

zpět na ZETOR World