Proxima CL Proxima GP Proxima HS

PROXIMA

Síla

Traktory Zetor Proxima jsou spolehlivé zemědělské stroje, které kombinují poctivou sílu koní v motoru a kvalitní převodovku. Proto dosahují vysokých výkonů v každé situaci.

Odolnost

Jednoduchá robustní konstrukce dělá z modelů Proxima spolehlivé traktory i do těch nejtěžších podmínek. Traktory Zetor jsou konstruovány tak, aby byla zajištěna jejich dlouhá životnost.

Efektivita

Kombinací univerzálnosti a nízkých nákladů na provoz dosahuje rodina Proxima vysoké efektivity práce a úspory nákladů.

Traktory řady Proxima

Univerzální, spolehlivé, robustní. Takové jsou traktory Proxima, které patří k nejoblíbenějším modelům značky Zetor. Stroje splňují náročné požadavky zákazníků pro práci v zemědělství, lesnictví a v komunálních službách.

srovnání modelů
  • Model Proxima CL je oblíbený traktor s výkonem 80-110 koní. Traktor je standardně vybaven základní mechanickou převodovkou, či na přání převodovkou s plazivými rychlostmi.
  • Model Proxima GP disponuje výkonem až 110 koní a je vybavena modernější převo-dovkou s dvoustupňovým násobičem.
  • Model Proxima HS mají z rodiny Proxima nejmodernější řešení převodovky s elektrohydraulickou reverzací PowerShuttle. Traktory pokrývají výkonové rozpětí od 80 do 120 koní a splňují vysoké nároky zákazníků na mnohostrannost, komfort, bezpečnost a produktivitu.
Proxima CL
Proxima GP
Proxima HS
motor

Výkonný s nízkou
spotřebou

Traktory Proxima jsou vybavené čtyřválcovými motory Zetor s výkonem 80 až 120 koní, které vynikají nízkou spotřebou paliva a jednoduchou konstrukcí bez zbytečné elektroniky. Proto garantují nízké provozní náklady, minimální požadavky na údržbu a vysokou životnost.

Prohlédnout detaily
Zetor Proxima motor
převodovka

Vysoká odolnost
a dlouhá životnost

U traktorů řady Proxima je na výběr více variant převodovek. Model Proxima CL má univerzální, mechanický typ převodovky a jako jediný nabízí plazivé rychlosti. Převodovka s dvoustupňovým násobičem krouticího momentu (PowerShift) je v modelu Proxima GP. Model Proxima HS disponuje nejmodernějším řešením s třístupňovým násobičem krouticího momentu (PowerShift) a hydraulickou reverzací (PowerShuttle).

Zetor Proxima převodovka
hydraulika

Spolehlivé ovládání
ve všech směrech

K ovládání tříbodového závěsu jsou traktory Proxima vybaveny mechanicky ovládaným hydraulickým rozvaděčem. Volitelně mohou být modely Proxima GP a Proxima HS vybaveny elektrohydraulickou regulací (EHR) BOSCH s funkcí HitchTronic. Maximální zdvihací síla tříbodového závěsu je 45 kN.

objevte více
Zetor Proxima hydraulika
kabina

Pohodlí pro řidiče

Prostorné kabiny traktorů řady Proxima jsou komfortní a bezpečné s optimálním výhledem do všech stran, včetně střešního průhledu pro zajištění výborného výhledu a kontroly nad čelním nakladačem. Ovládání traktorů je jednoduché, přehledné a intuitivní.

Zetor Proxima kabina

Líbí se Vám tento traktor?
Kontaktujte svého nejbližšího prodejce

Přihlásit do newslettru