ZETOR world

Pořiďte si traktory ZETOR za akční ceny

Pořiďte si traktory ZETOR za akční ceny

Uvažujete o koupi nového traktoru? Tak nyní zpozorněte. Vezeme vám totiž jedinečnou nabídku! Až do konce roku teď máte šanci pořídit si nový ZETOR za zvýhodněnou cenu. Traktory jsou navíc skladem, což znamená, že je můžete mít ihned a bez čekání. Speciální akce se týká vybraných modelů PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL. Jejich výčet i akční ceny naleznete níže. Ve spolupráci s ČSOB Leasing jsme pro vás také připravili možnosti financování nákupu nových strojů s atraktivními úrokovými sazbami.

Modely ZETOR PROXIMA splňují náročné požadavky zákazníků pro práci v zemědělství, lesnictví a v komunálních službách. Jedná se o univerzální, spolehlivé a robustní traktory, které patří k nejoblíbenějším modelům značky ZETOR. Akční modely pohání motory ZETOR, které vynikají nízkou spotřebou paliva, vysokou spolehlivostí a jednoduchostí. Jsou vybaveny pouze filtrem pevných částic bez nutnosti použití močoviny a splňují emisní limit Stage IIIB.

PROXIMA CL je vybavena plně synchronizovanou převodovkou s 12 rychlostmi vpřed, 12 rychlostmi vzad a mechanickým reverzorem. Díky své jednoduchosti se hodí do náročných podmínek. PROXIMA CL jako jediný model nabízí plazivé rychlosti v provedení 20/4 s nejnižší pojezdovou rychlostí 0,2 km/h. Kabina je navržena tak, aby byla pohodlná, komfortní a bezpečná. Základem je velký prostor kolem řidiče s optimálním výhledem do všech stran. Obsluha tak má výborný rozhled a kontrolu nad použitým pracovním nářadím. Výhled na čelní nakladač zajišťuje střecha s průhledem.

Proxima CL

PROXIMA HS představuje nejvýkonnější stroje v rodině traktorů PROXIMA. Čtyřstupňová převodovka s třístupňovým automatickým násobičem PowerShift a hydraulickou reverzací PowerShuttle nabízí 24 rychlostí vpřed a 24 rychlostí vzad. Pro co nejjednodušší řazení je PROXIMA HS vybavena tlačítkem spojky na řadicí páce - PowerClutch.

Proxima HS

Při využití financování od ČSOB Leasing k nákupu nového traktoru ZETOR modelové řady PROXIMA získáte navíc komplexní balíček pojištění na 2 roky ZDARMA. Tento balíček obsahuje pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem, tzv. povinné ručení, havarijní pojištění a strojní pojištění.

Traktory řady FORTERRA vynikají svou robustností a sílou. Jsou vybaveny motory ZETOR, které jsou konstruovány pro maximální výkon za každých podmínek. Díky nízké spotřebě a cenově dostupným náhradním dílům se traktory řady FORTERRA řadí k nejúspornějším na trhu. FORTERRA HD pak představuje nejlépe vybavený traktor této modelové řady. Zesílená rozvodovka, delší rozvor pro větší stabilitu, odpružená přední náprava a kabina, pravý ovládací panel se zabudovaným joystickem, vysoká zvedací síla nebo větší palivová nádrž dělá z FORTERRY HD silného dříče s vysokou produktivitou.

Forterra a Crystal

ZETOR CRYSTAL je nejvýkonnější a nejlépe vybavený traktor v portfoliu značky ZETOR. Šestiválcový motor s výkonem 171 koní jej předurčuje k práci na středních a velkých farmách, k využití v rostlinné výrobě, k agregaci s různými zemědělskými stroji, stejně jako pro dopravu a další využití. Převodovka s ECO režimem umožňuje CRYSTALU dosažení maximální rychlosti (40 km/h) při nižších otáčkách (1800 ot./min). Tato optimalizace vede k úspoře paliva až o 20 % a snižuje hluk i opotřebení motoru. Jak FORTERRA HD tak CRYSTAL jsou mimo jiné také vybavené elektrohydraulickým ovládáním hydraulických sekcí.

Cenová nabídka se vztahuje na konkrétní skladové stroje a platí do konce roku 2022, případně do vyprodání zásob. Bližší informace o této akci vám rádi sdělí naši autorizovaní prodejci.

zpět na ZETOR World