novinky a zprávy

Nejbližší výstavou na Slovensku s účastí ZETORU, budou Celoslovenské dni poľa

27.3.2017

Vzhledem k vzniklému sporu provozovatele výstaviště v Nitře se sdružením dovozců zemědělské techniky AGRION se letošní ročník AGROSALÓNU koná bez účasti společnosti ZETOR TRACTORS a.s. Nejbližší možná příležitost seznámit se s traktory ZETOR na Slovensku bude v době od 6.–7. 6. 2017 ve Dvorech nad Žitavou, kde proběhne již 6. ročníky polní výstavy Celoslovenské dni poľa.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. se koncem března nezúčastní nitranského veletrhu AGROSALÓN. Důvodem je skutečnost, že se na podmínkách účasti nedohodli provozovatelé výstaviště se sdružením dovozců zemědělské techniky AGRION jehož je ZETOR TRACTORS a.s. členem. Slovenští příznivci české značky traktorů budou mít nejbližší příležitost se seznámit s novinkami z dílny ZETORU na červnové akci Celoslovenské dni poľa konané ve Dvorech nad Žitavou.

Návštěvníci, kteří ve Dvorech nad Žitavou zavítají na stánek ZETOR, se mohou těšit na představení nejnovějšího přírůstku do rodiny ZETOR, premiéru na slovenském trhu zde bude mít nový čtyřválcový MAJOR HS. Prezentovány budou ale i další modernizované produkty modelových řad PROXIMA a FORTERRA. Na výstavní a předváděcí ploše se návštěvníci budou moci nejen seznámit se stroji, ale vybrané traktory si budou moci vyzkoušet i při práci v reálných podmínkách.

„Situace kolem veletrhu AGROSALÓN nás netěší. Respektujeme však závěry jednání a naše společnost nebude na veletrhu vystavovat. Vzniklou situaci jsme zohlednili při plánování dalších aktivit na Slovensku a můžeme již nyní potvrdit, že ZETOR bude součástí výstavy Celoslovenské dni poľa,“ říká Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s. a dodává: „Červnová polní výstava je skvělou příležitostí, jak být v přímém kontaktu se zákazníky a získat přehled o jejich aktuálních potřebách a očekáváních od produktů. Všechny srdečně zveme nejen na stánek ZETORU, ale také na tuto jedinečnou akci, která vhodně kombinuje výstavnictví s praktickými ukázkami.“

Pozice ZETORU na Slovensku jsou dlouhodobě stabilní a značce se daří držet mezi předními prodejci na trhu. V loňském roce se na slovenském trhu podařilo navýšit tržní podíl a obhájit v silné konkurenci prvenství z roku 2015. Za dosažený výsledek a důvěru ke značku ZETOR děkujeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům.