novinky a zprávy

Mikuláš zavítal do ZETOR GALLERY

6.12.2017

Do ZETOR GALLERY opět přišel Mikuláš s andělem a čertem. Všechny děti důkladně vyzpovídali a společně posoudili, jestli v uplynulém roce byly hodné, nebo ne. Malí zetoráci i návštěvníci v testu obstáli a podle dostupných informací od Mikuláše, žádné dítko čert do pekla neodnesl. Zájem o akci byl veliký a na místo dorazily stovky lidí.

V letošním roce se konal už 3. ročník oblíbené akce určené nejen zaměstnancům ZETOR TRACTORS a.s. a jejich dětem, ale také široké veřejnosti. Mikulášská besídka se tradičně konala v prostředí ZETOR GALLERY. Již od brzkého odpoledne přicházeli malí i velcí návštěvníci, pro které bylo připraveno několik kreativních stanovišť, kde si mohli vytvořit vánoční ozdoby na stromeček.

20171205_Mikuláš v ZETORU 2

„Mile nás překvapila návštěvnost, na akci dorazilo několik stovek dětí a dospělých, a to nejen z řad zaměstnanců. Jsme rádi, že prostor ZETOR GALLERY se dostává do povědomí veřejnosti a lidé si k nám najdou cestu. Kromě stálé expozice se zde během roku konají akce pro děti, vernisáže, výstavy apod.,“ říká Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s. a dodává: „Věřím, že jste si akci společně s vašimi dětmi užili a v adventním čase nasáli pozitivní vánoční atmosféru.“

Z dostupných informací od Mikuláše víme, že čert při letošním ročníku neměl moc práce, protože všechny děti byly v uplynulém roce hodné. Naopak Mikuláš s andělem měli co dělat, aby stihli obdarovat přítomné děti připravenou odměnou.

Těšíme se opět na vás a vaše děti v příštím roce.

20171205_Mikuláš v ZETORU 4