novinky a zprávy

ZETOR FINANCE nabízí snadné financování zemědělské techniky

Společnost ZETOR TRACTORS a. s. ve spolupráci s ČSOB Leasing nabízí unikátní finanční produkt, se kterým lze snadno získat traktor značky ZETOR. ZETOR FINANCE přináší bezúročné financování zemědělské techniky určené pro malé i velké podnikatelské subjekty.

Produkt ZETOR FINANCE nabízí bezúročný úvěr, se kterým nejsou spojené žádné další administrativní poplatky.  Financování traktorů ZETOR s nulovým navýšením, tedy úrokem 0 % p.a., je umožněno jak u klasického zákaznického úvěru, tak u finančního leasingu. Dobu splácení je možné rozložit do 12 až 60 měsíců podle výběru finančního produktu zákazníkem. Druhou velice zajímavou možností produktu ZETOR FINANCE je zajištění havarijního pojištění, strojního pojištění a povinného ručení zdarma po celou dobu trvání smlouvy až 72 měsíců. Záleží jen na zákazníkovi, kterou z možností zvolí.

„S ČSOB Leasing na produktu ZETOR FINANCE spolupracujeme již od roku 2011. Je to jedinečná příležitost, jak si pořídit výhodně náš traktor a neřešit další náklady. Těší nás proto rostoucí zájem o tento finanční produkt, kterým se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc,“ říká Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ve společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Financování pomocí produktu ZETOR FINANCE se vztahuje na celou produktovou řadu traktorů ZETOR i příslušenství ZETOR SYSTEM. Finanční produkt je proto zajímavý jak pro samostatně hospodařící zemědělce, tak velká družstva nebo zákazníky v komunální sféře. Jedinou podmínkou pro získání úvěru je, že zákazník musí být podnikatel. Na spotřebitele se tento druh financování výrobků značky ZETOR nevztahuje.

„Největší výhodou pro koncové zákazníky je zajisté bezúročné financování. Nabídka je tedy mnohem výhodnější než např. financování s podporou PGRLF v programu Zemědělec. Zákazník nemusí žádat o dotaci či podporu, a může si tak ušetřit finanční limit z PGRLF pro jiné investiční potřeby,“ říká Jan Kulhánek z ČSOB Leasing.

Při využití produktu ZETOR FINANCE mají zákazníci možnost čerpat ještě z řady dalších výhod. Mezi ně patří kompletní dotační poradenství a zpracování dotačního projektu s následným Kofinancováním nebo variabilita splácení, kdy je možné uhradit mimořádné splátky, předčasně úvěr doplatit, prodloužit smlouvu nebo splátky odložit.

K získání služby ZETOR Finance stačí kontaktovat odpovědné regionální a autorizované zástupce značky ZETOR nebo jakoukoli pobočku ČSOB Leasing.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací